Apie mane

Labas!

Esu Brigita, tinklaraščio "Graži Aš" autorė, kur savo mintimis dalinuosi jau nuo 2010 metų! Ankstesnis mano tinklaraščio pavadinimas  buvo "Bryyla", bet viskam ateina laikas keistis

Myliu gamtą, esu už ekologiją, sąmoningą vartojimą, sportuoju, daugiau nei 8 metus domiuosi sveika gyvensena, vaistažolėmis, liaudies medicina, aromaterapija, natūralia (tikrąja prasme) kosmetika ir viskuo, kas tikra. Beveik 7 metus dirbu ekologiškų produktų parduotuvių tinkle, kur nuolat tenka tobulinti savo žinias ir vis sužinau, ką nors naujo. Tad savo atradimais ir sukauptomis žiniomis noriu pasidalinti su bendraminčiais.

Tinklaraštyje "Graži Aš" visos kosmetikos ir kitos apžvalgos paremtos tik mano pačios bandymais – nešališka ir nenupirkta asmeninė nuomonė. Nesu griežtai nusistačiusi prieš kosmetikoje naudojamą alkoholį (žinoma, jeigu jo ten nedaug ir tik aukščiausios kokybės), kadangi jis ekologišką ir natūralią kosmetiką konservuoja. Taip pat nesu susipykusi ir su levandų, apelsinų ar kitais eteriniais aliejais, kurių sudėtyje yra medžiagos linalolio, nes esu įsitikinusi, kad eteriniai aliejai kur kas daugiau nei tik atskiros sudedamosios dalys. Tačiau griežtai esu prieš chemiją kosmetikoje ir tai tikrai ne tik jau visiems gerai žinomi parabenai ar SLS.

Šiame sveiko grožio tinklaraštyje rašau ne tik apie išorinį grožį, nes tikrasis grožis – tai ne tik skaisti oda, bet ir bendrai gera savijauta, trykštanti energija, sveikas ir stiprus kūnas bei protas. Tad retkarčiais rasi straipsnių ir apie sveiką mitybą bei sportą.

Jei turi klausimų (pvz., reikia pagalbos skaitant kosmetikos sudėtis), pasiūlymų ar nori šiaip maloniai pabendrauti, su manimi gali susisiekti el. paštu: bryyla@gmail.com

AČIŪ, kad esi mano skaitytoju! 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą